در کنار ما

کمی بیشتر درباره ما بدانید

شرکت تولیدی شیرآلات بهداشتی شیبه در طول نزدیک به نیم قرن سابقه تولید، همپای فن آوری روز دنیا و بهره گیری از تخصص مدیران و مهندسین مجرب ، همواره سعی نموده تا در تامین خواسته های مصرف کنندگان داخلی و خارجی پیشرو باشد. شیرآلات شیبه طبق استاندارد ملی برگرفته از استانداردهای BS و DIN و گواهی مدیریت کیفیت ISO  از موسسه SGS  سوئیس استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و تخت نظارت دائمی آزمایشگاه مجهز شرکت تولید می گردد تا ضمن حفظ سلامتی مصرف کنندگان عزیز، سهولت نصب و مصرف بهینه آب رعایت گردد.

رسالت شرکت تولیدی شیرآلات بهداشتی شیبه با تولید محصولات متنوع و مورد اعتماد به پایان نرسیده بلکه با ارائه خدمات پس از فروش 5 سال ضمانت و تامین قطعات، همواره در کنار شما مصرف کنندگان باقی هواهد ماند.

امتیازات ویژه

زمانیکه مشتری خرید دوم به بعد را انجام دهد یعنی در این حالت مشتری برای فروشگاه مشتری ثابت بوده ، از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهد بود

پشتیبانی 24 ساعته

جلب رضایت مشتریان، ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم.

ارائه خدمات بی نظیر

ارائه خدمات عالی به مشتریان، بهره‌وری را بهبود می‌بخشد، باعث ایجاد وفا‌داری در مشتری می‌شود و نرخ بازگشت خریداران را افزایش می‌دهد.

سوالات متداول

گارانتی شیرآلات بهداشتی شیبه چند سال می باشد؟

5 سال

خدمات پس از فروش شیرآلات بهداشتی شیبه شامل چه مواردی می شود؟

خدمات پس از فروش شیرآلات بهداشتی شیبه شامل در خواست نصب ،درخواست سرویس ،درخواست بازدید فنی و کارشناسی می باشد.

نحوه خرید شیرآلات مارک شیبه

شما می توانید با دفتر فروش مرکزی شیبه به شماره 02177327755 تماس حاصل فرمایید و یا به نمایندگی های فروش سراسر کشور مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس